Opbrengsten

Voor het afdrukken kunt u hier de kavellijst van de afgelopen veiling downloaden.


Veiling 15 september 2021

o = gebruikt, * = ongebruikt, ** = postfris

Cataloguswaarde in € (afgerond), tenzij anders vermeld

Kavel

Cat.nr.

*/o

Omschrijving

C. waarde

Inzet

Bod








1

Lp 4-16

**

Curaçao luchtpost Mercurius 1931, luxe

65

12

€ 18,00

2

100

*

Ned. 5 gulden Jubileum 1913

300

40

€ 40,00

3

240-243

**

Ned. Kind 1931

150

36

€ 36,00

4

Mi 17-25

**/*

Groenland Bevrijding 1945, 1 en 2 kronen met licht plakkerspoor

750

100

€ 110,00

5

Mi 247-253

*

IJsland uitbarsting Hekla 1948

65

5

€ 5,00

6

Mi 8II

o

Zwitserland 10 rappen Rayon 2 1850, zie foto

130

15

€ 29,00

7


**

Zwitserland nieuwtjes 2004-2009 alles frankeergeldig

CHFR 283

160

€ 140,00

8


*/o

OR collectie, Ned. Indië 1883-1949 met Nw. Guinea 1950-1963, Curaçao 1873-1948, Ned. Ant. 1950-1977 en Suriname 1873-1975, goed gevuld maar zonder de toppers, hoge cat, w. in gem kwal.


100

€ 110,00

9


o

Ned. 126 FDC’s tussen E231 en E334 met getypt adres in FDC-album


5

€ 11,00

10


o

Ned. Antillen 85 FDC’s tussen E41 en E127 zonder adres in FDC-album


5

€ 5,00

11

33

*

Ned. 2½ cent Cijfer 1869

150

15

€ 22,00

12

48

o

Ned. 5 gulden Hangend Haar 1896, iets getint, normale tanding, zie foto

575

70

110

13

P67b

**

Ned. 10 cent port keerdruk 1924, luxe

225

50

€ 86,00

14

260

*

Ned. Indië 50 cent Kreisler 1938, zeer schaars

350

70

€ 110,00

15

P3-4

o

Ned. Indië 15 en 20 cent port Cijfer 1874-1875, zie foto

130

26

€ 38,00

16

68-70

**

Curaçao 50 cent, 1,50 en 2,50 gulden Wilhelmina 1916, luxe

275

60

€ 96,00

17

58a

(*)

Suriname 5 cent keerdruk 1907 doorstoken, zie foto

225

50

€ 68,00

18

Brf 61b

o

Ned. 7½ cent keerdruk 1924 op brief van Apeldoorn naar Hattum, afstempeling Apeldoorn 9IV-1928, zie foto

+135

25

€ 62,00

19

Gd 214

*

Ned. 14 geïll. Briefkaarten 1926 met originele omslag, sommige nummers licht genoteerd met potlood

110

20

€ 34,00

20


**

Ned. 58 versch. velletjes ‘Vlinders in Ned.’ in speciaal TNT-album

N255

150

€ 155,00

21


**

Ned. Collectie 1987-1997 in luxe DAVO-album, veel velletjes in meerdere exemplaren


30

€ 48,00

22


**

Ned. Jaarcollecties 1980-1994 in ringband


8

€ 16,00

23



Spiksplinternieuwe catalogus Yvert Oceanië 2017 onuitgepakt


20

€ 24,00

24



Spiksplinternieuwe catalogus Pranko Indonesië 2018 onuitgepakt


5

€ 11,00

25


o

Gehele wereld groot aantal poststukken meest modern, veel aangetekend, dus hoge waarden, in plastic tas


5

€ 9,00

26



Ned. Collectie 1852-1997 in 3 DAVO-abums

+6000

100

€ 180,00

27



USA in dik insteekboek


10

€ 13,00

28



Kanaal Eilanden in dik insteekboek waarbij vellen en doubletten


10

€ 21,00

29



Suriname 1873-1987 in dik insteekboek


30

€ 58,00

30


o

Ned. FDC’s nrs. E5 en E11 smoezelig met adres, E33,34,36, 41 zonder adres


40

€ 52,00

31


**/o

DDR in 3 insteekboekjes


10

€ 30,00

32


**

Ned. 9 verschillende prestigeboekjes


25

€ 28,00

33


o

Ned. FDC’s nrs. E336 tot E465 in 2 Favorietalbums


5

€ 16,00

34


**

Ned. Nw. Guinea 11 waarden uit UNTEA in paren met plaatfout ‘N’, zie foto


70

€ 135,00

35


o

Ned. Diverse FDC’s 1961-1981 in bundel


5

€ 5,00

36


o

Ned. FDC’s en speciale uitgiften in bundel waarbij E482-491


5

€ 20,00

37


o

Duitsland in dik insteekboek


10

€ 20,00

38


o

DDR in dik insteekboek


10

€ 12,00

39



Gehele wereld in 6 insteekboeken


15

€ 22,00

40



Sovjet-Unie 1967-1970 en 1985-1987 in 2 Edelalbums


8

€ 13,00

41



Diverse motieven in insteekboek van 8 bladen


5

€ 10,00

42



Diverse motieven gehele wereld in insteekboek van 16 bladen


6

€ 17,00

43


**

China jaarsets 1992 en 1993 in album


5

€ 5,00

44



Zwitserland zegels + 158 FDC’s in dik insteekboek


15

€ 15,00

45


o

NOR in Hollandalbum + insteekboek 8 bladen in zeer gem. kwal.


10

€ 9,00

46



OR in 2 insteekboeken van 8 en 16 bladen


10

€ 10,00

47


**/*

Ned waarbij velletjes in insteekboek van 32 bladen


30

€ 38,00

48


o

USA eenvoudig met doubletten in insteekboek van 24 bladen


5

€ 5,00

49



Midden- en Zuid-Amerika met doubletten in 2 insteekboeken van 8 bladen en op blanco albumbladen


8

€ 15,00

50


o

Ned. Jaarcollecties jaren ‘80 in bundel


5

€ 5,00

51



Diverse Oost-Europese landen in 3 insteekboeken


8

€ 12,00

52



Spanje in dik insteekboek


10

€ 12,00

53



Oost-Europa in 2 insteekboeken


7

€ 9,00

54



Zwitserland in insteekboek van 16 bladen


6

€ 6,00

55



Ned. In 3 insteekboeken


10

€ 16,00



















Totaal:


€ 2.202,00