Opbrengsten

Voor het afdrukken kunt u hier de kavellijst van de afgelopen veiling downloaden.

Veiling 18 november 2020

o = gebruikt, * = ongebruikt, ** = postfris

Cataloguswaarde in € (afgerond), tenzij anders vermeld

Kavel

Cat.nr.

*/o

Omschrijving

C. waarde

Inzet

Bod

1

Mi 1

o

België, 10 c Leopold I 1849, mooie kwaliteit, zie foto.

95

18

€ 22,00

2

Mi ½

o

Egeïsche eilanden,25 en 50 ci opdruk 1912, zie foto.

50

10

€ 10,00

3

**

Duitsland, nominale eurowaarden.

N + 193

100

€ 125,00

4

Geh. wereld, motief Transport, meest postfr. leuk materiaal in 2 inst. boeken, iets nominaal.

15

€ 23,00

5

Geh. wereld, div. motieven, meest muziek, goed materiaal, in inst. boek

30

€ 30,00

6

**

Ned, 22 versch. jaarcollecties 1980/2000.

25

€ 25,00

7

Ned, kleine collectie 1940/1979, meest postfr. in inst. boek, vnl jaren 70

10

€ 17,00

8

**

Ned, collectie 1979/99, met velletjes, boekjes, in dik inst. boek.

30

€ 20,00

9

**

Ned, jaren ’60/2011, waarbij N + 82, in dik inst. boek.

50

€ 62,00

10

**

Ned, frankeerbaar 2010/14, alles maar 1 x.

N + 573

320

€ 405,00

11

47

*

Ned, 2,50 hangend haar 1893, zware plakker. Klein dun plekje. Zie foto.

575

25

€ 26,00

12

R 14

**

Ned, 25 ct Veth rolt. 1925. Zie foto.

140

30

€ 30,00

13

Lp 9Aa + Lp 9B

**

Ned, 36 ct fotomontage luchtpost, kam-en lijntanding, zie foto

150

30

€ 42,00

14

Lp 37/40

**

Curaçao, 1,40 t/m 10 gld Wilhelmina luchtpost 1942, zie foto

180

36

€ 50,00

15

141/44

**

Suriname, Steuncomité 1931, luxe! Zie foto.

60

12

€ 21,00

16

Mi 8/13

**

Vatikaanstad, 80 c t/m 10 L Pius XI 1929, zie foto.

101

15

€ 15,00

17

Mi 603

**

Duitsland, Reich, 40 pf Lufthansa 1936, zie foto.

55

10

€ 21,00

18

18

**

Ned W- Nieuw- Guinea, 2 gld Hartz 1962, in paar, met sterk verschoven opdruk, zie foto.

150

30

€ 42,00

19

39/46

**

Ned W Nieuw- Guinea, Untea kleine opdruk 1963. Zie foto.

380

76

€ 98,00

20

E 5

o

Ned, FDC zomer 1951, geschr. adres, zegels lichte roest, dichte klep.

375

36

€ 0,00

21

E 9

o

Ned, FDC zomer 1952, getypt adres, open klep, geen roest, mooi ex.

175

22

€ 0,00

22

Mi 282/283

o

DDR, Leipziger Messe 1951, echt gelopen, zie foto.

45

5

€ 11,00

23

o

Ned, 175 FDC’s tussen E 38/204 + ITEP ’52, waarbij betere met uitgegumde adressen, in album.

30

€ 20,00

24

o

USA, in 2 inst. boeken, met doubletten.

10

€ 10,00

25

Geh. wereld in 5, kapotte inst. boeken.

10

€ 10,00

26

**/o

Coll. Ned. 1852/1983, later dubbel verzameld (** en o), waarbij o.a gebr. Toorop, v Konijnenburg, Kerken, ITEP. Hoge c.w. In Davo alb.

100

€ 100,00

27

**

Ned, coll. 1945/86, in 2 Davo albums met klemstroken, vanaf 1957 compleet. Waarbij pzb’s en velletjes.

50

€ 50,00

28

Mi 349

o

Duitsland, Reich, 200 pf luchtpost 1924. Zie foto.

100

10

€ 20,00

29

Mi 407/09

o

Duitsland, Reich, I.A.A. opdrukken 1927. Zie foto

250

36

€ 50,00

30

Mi 562/64

o

Duitsland, Reich, 20, 25 nen 40 pf noodhulp 1934. Zie foto.

146

15

€ 15,00

31

Mi 649

o

Duitsland, Reich, 42 pf Bruine Band 1937. Met afst Blok 10. Zie foto.

65

7

€ 10,00

32

Mi 143/46

o

BRD, Weldadigheid 1951. Zie foto.

140

14

€ 14,00

33

o

Collectie div. landen D t/m K, enkele landen ontbreken ( o.a Duitsland en Frankrijk) in 2 blanco albums, leuk materiaal.

20

€ 44,00

34

o

Italië, kleine collectie 1993/97 + Back of the book vanaf 1863. In alb.

10

€ 16,00

35

o

Zwitserland, eenvoudige collectie in blanco album.

5

€ 5,00

36

*/o

77 post-en postwaardestukken vnl Ned, postwaardestukken ongebruikt, in Davo album.

10

€ 10,00

37

Kleine coll. motief schepen in dun inst. boek en Edel album.

5

€ 5,00

38

M 1/169

**

Ned, postzegelmapjes in 5 albums.

10

€ 5,00

39

o

Ned, + 300 FDC’s tussen E 129/322, waarbij in bl. v 4. Beschr/onbeschr. In 3 Davo albums. ( ex 136a, 144a en 153a)

10

€ 10,00

40

Geh. wereld, zegels + iets poststukken (Fdc’s) in 5 inst. boeken + 1 Davo FDC album. Zeer eenvoudig.

5

€ 5,00

Totaal:

€ 1.494,00