Opbrengsten

Voor het afdrukken kunt u hier de kavellijst van de afgelopen veiling downloaden.

Veiling 21 april 2021

o = gebruikt, * = ongebruikt, ** = postfris

Cataloguswaarde in € (afgerond), tenzij anders vermeld

Kavel

Cat.nr.

*/o

Omschrijving

C. waarde

Inzet

Bod

1

Mi 1/20

**

Duitsland, Berlijn, zwarte opdrukken 1948, met stempeltje “Schlegel”

450

70

€ 72,00

2

Mi 1/21

**

Italië, Triëst, AMG/VG (zone A) opdrukken 1945/47. Foto

90

12

€ 28,00

3

**/o

Geh. wereld in inst. boek 16 bl. Meest thematisch.

15

€ 23,00

4

**

Ned, frankeerbare waarden, voor 2010, meest 0,39 en 0,44.

N + 205

125

€ 140,00

5

**

Ned, frankeerbare waarden, alleen 1. Geprijsd 2020.

N + 108

70

€ 88,00

6

Brf 212/19

o

Ned, Olympiade 1928, op ansichtkaart Uruguasche Elftal , met spec. afst. Interessant. Foto.

30

€ 62,00

7

*/o

Kleine collectie België, in blanco alb. Iets gem. kwal.

5

€ 5,00

8

Geh. wereld, waarbij Ned, in 4 inst. boeken, in slechte staat. Eenvoudig materiaal.

5

€ 15,00

9

Doos diversen geh. wereld, waarbij Ned. Zegels, velletjes, poststukken en FDC’s.

10

€ 18,00

10

Ned, groot aantal zegels/series, meest jaren ’60/90, iets buitenland, in grote doos.

15

€ 16,00

11

33a

**

Ned, 2,5 ct cijfer 1894, nieuwe kleur. Luxe!

150

36

€ 36,00

12

61c

*

Ned, 7,5 ct keerdruk 1924, nauwelijks zichtbaar plakkerspoor. Foto

450

100

€ 120,00

13

Bl R 44

**

Ned, 9 ct Veth rolt. 1928, luxe bl v 4. Met velrand. Foto.

+ 87,50

20

€ 44,00

14

R 82/85

**

Ned, kind rolt. 1929. Luxe!

140

36

€ 44,00

15

Lp 20/22

**

Suriname, Mercurius Engelse druk 1941. Luxe!

45

10

€ 14,00

16

**/o

Sovjet Unie, Collectie 1978/ 1992, in 3 Edel speciaal verzameling alb.

15

€ 26,00

17

**

Europa meelopers 1979/82, in Safe alb.

10

€ 10,00

18

**/*

Franse koloniën, in inst. boek 8 bl.

5

€ 15,00

19

**

Div. motieven, veel Engelse gebieden in de Caraiben. In inst. boek 16 bl. Hoge cat. w.

15

€ 48,00

20

**/o

Div. motieven geh. wereld, in inst. boek 16 bl.

8

€ 16,00

21

Mi 600/02

**

Duitsland, Olympische winterspelen 1935.

65

10

€ 10,00

22

E 3

o

Ned, FDC Leidse Universiteit 1950, open klep, net couvert. Foto

425

50

€ 92,00

23

E 11

o

Ned, FDC kind 1952, getypt adres, open klep, net couvert. Foto.

150

15

€ 0,00

24

**/*

Coll. Ned. Antillen 1949/77 + Suriname 1873/1979, zegels pas vanaf jaren ’50, in 2 luxe Kabe klembanden.

30

€ 30,00

25

Leeg, luxe. Kabe klemband Ned. Indië, Ned. Nw. Guinea en Curaçao.

10

€ 16,00

26

Lp 4/16

**

Curaçao, Mercurius 1931.

65

13

€ 20,00

27

Lp 41/44

**

Curaçao, Voor Krijgsgevangenen 1943.

40

8

€ 14,00

28

Yv 62/67 + 71

o

Frankrijk, div waarden type Sage. Foto.

178

15

€ 15,00

29

**/o

Collectie Frankrijk 1971/83, in luxe Leuchtturm klemband.

30

€ 30,00

30

o

Frankrijk, waarbij modern, in inst boek 16 bl.

10

€ 21,00

31

31 P3

o

Ned, 1 ct cijfer 1876, plaatfout “open krul”. Foto

34

6

€ 6,00

32

Mi 1053/58

*

Frankrijk, beroemdheden 1955, Iets zware pl. rest. Nog zeer verzamelwaardig.

150

15

€ 0,00

33

o

Ned, ruim 150 versch. puntstempels op div. waarden, op 5 alb. bladen en zakje. Leuk kavel.

15

€ 27,00

34

o

Ned, 99 FDC’s tussen E 12/132, niet compleet. Met adres + enkele gelegenheids couverts + 15 bijzondere vluchten. In Favoriet alb.

20

€ 38,00

35

**

Zwitserland, collectie 1995/2004, alles frankeergeldig, in Davo standaard album.

N + Chf 385

125

€ 155,00

36

o

Geh. wereld in inst. boek 16 bl, waarbij thematisch sport.

5

€ 11,00

37

o

± 350 postst. overw. Ned, FDC’s tussen E 50/240, veel zonder adres, + Ecu brieven + diversen, in Favoriet alb.

10

€ 10,00

38

o

Scandinavië, in 2 inst. boeken 8 bl. Met doubletten.

5

€ 10,00

39

Leeg Leuchtturm inst. boek, 16 zwarte bl.

5

€ 5,00

40

Leeg, luxe Safe Dual ringband Ned, 1996/99 + bl voor velletjes 1967/ 97. Met cassette.

5

€ 0,00

41

**/*/o

Geh. wereld, thematisch fauna, in inst. boek, 8 bl.

8

€ 8,00

42

o

Coll. DDR, 1975/1990, in Leuchtturm klemband.

15

€ 34,00

43

o

Coll. geh. wereld t/m 1936, in oud Schaubek alb. Eenvoudig, gem. kwal en bevat enkele vervalsingen.

10

€ 17,00

44

o

Spanje in inst. boek 16 bl. Bevat ook doubletten van de langlopende series en 1 blad Gibraltar.

5

€ 5,00

45

**/o

Canada in inst boek 16 bl. + 2 souvenir boeken, + iets Newfoundland, St Pierre et Miquelon en Ver. Naties.

7

€ 21,00

46

**/*/o

Ned, zeer eenv. coll. 1852/1986, in Holland alb. + voorraad **, vnl. jaren ’80 in 2 inst. boek 16 bl + 1 kl. formaat inst. boek.

10

€ 10,00

47

**

Ned, jaren ’80/’90, veel velletjes, in doosje en kistje.

10

€ 11,00

48

**/*/o

Geh, wereld, waarbij Ned, in 3 inst. boeken + ringband.

15

€ 34,00

49

**/o

Thematisch, vnl muziek en kerkramen, in inst. boek, 8 bl.

5

€ 8,00

50

o

Ned, FDC’s tussen E 37 en 277, in ringband en bundel.

8

€ 9,00

Totaal:

€ 1.507,00