Kavellijst komende veiling

NB

De ledenbijeenkomst is afgelast maar de veiling gaat wel door. U kunt schriftelijke biedingen uitbrengen tot 21 april, 18:00 uur aanstaande; per e-mail naar de veilingmeester via onze contactpagina. In het bericht meldt u de kavelnummers, het maximale bod per kavel, uw lidnummer en uw telefoonnummer. U krijgt altijd een korte reactie waaruit blijkt dat het bericht ontvangen en gelezen is. Zo niet: neem telefonisch contact op met de veilingmeester; het nummer staat in de Spaarnepost. Doet u a.u.b biedingen die volgens het biedverloop mogelijk zijn, dus tussen 5 en 30 euro verhogen met 1 euro, tussen 30 en 100 met 2 euro, tussen 100 en 500 met 5 euro. Boven 500 wordt met 10 euro verhoogd en boven 1000 met 20 euro. Stel bieden niet tot het laatste moment uit. Indien er meerdere, gelijke maximale biedingen uitgebracht zijn, wordt het kavel toegeslagen aan de eerst ontvangen bieding.

Nadat de veiling is gesloten ontvangt u zo spoedig mogelijk bericht over uw aankopen en het te betalen bedrag. Wilt u zo snel mogelijk de betaling regelen via internet bankieren en telefonisch contact opnemen om het ophalen van de kavels af te spreken. Neemt u zelf iets mee waarin u uw kavels kunt vervoeren.

Voor het afdrukken kunt u hier de kavellijst van de komende veiling downloaden.

Veiling 21 april 2021

o = gebruikt, * = ongebruikt, ** = postfris

Cataloguswaarde in € (afgerond), tenzij anders vermeld

Kavel

Cat.nr.

*/o

Omschrijving

C. waarde

Inzet

Bod

1

Mi 1/20

**

Duitsland, Berlijn, zwarte opdrukken 1948, met stempeltje “Schlegel”

450

70

2

Mi 1/21

**

Italië, Triëst, AMG/VG (zone A) opdrukken 1945/47. Foto

90

12

Foto

3

**/o

Geh. wereld in inst. boek 16 bl. Meest thematisch.

15

4

**

Ned, frankeerbare waarden, voor 2010, meest 0,39 en 0,44.

N + 205

125

5

**

Ned, frankeerbare waarden, alleen 1. Geprijsd 2020.

N + 108

70

6

Brf 212/19

o

Ned, Olympiade 1928, op ansichtkaart Uruguasche Elftal , met spec. afst. Interessant. Foto.

30

Foto

7

*/o

Kleine collectie België, in blanco alb. Iets gem. kwal.

5

8

Geh. wereld, waarbij Ned, in 4 inst. boeken, in slechte staat. Eenvoudig materiaal.

5

9

Doos diversen geh. wereld, waarbij Ned. Zegels, velletjes, poststukken en FDC’s.

10

10

Ned, groot aantal zegels/series, meest jaren ’60/90, iets buitenland, in grote doos.

15

11

33a

**

Ned, 2,5 ct cijfer 1894, nieuwe kleur. Luxe!

150

36

12

61c

*

Ned, 7,5 ct keerdruk 1924, nauwelijks zichtbaar plakkerspoor. Foto

450

100

Foto

13

Bl R 44

**

Ned, 9 ct Veth rolt. 1928, luxe bl v 4. Met velrand. Foto.

+ 87,50

20

Foto

14

R 82/85

**

Ned, kind rolt. 1929. Luxe!

140

36

15

Lp 20/22

**

Suriname, Mercurius Engelse druk 1941. Luxe!

45

10

16

**/o

Sovjet Unie, Collectie 1978/ 1992, in 3 Edel speciaal verzameling alb.

15

17

**

Europa meelopers 1979/82, in Safe alb.

10

18

**/*

Franse koloniën, in inst. boek 8 bl.

5

19

**

Div. motieven, veel Engelse gebieden in de Caraiben. In inst. boek 16 bl. Hoge cat. w.

15

20

**/o

Div. motieven geh. wereld, in inst. boek 16 bl.

8

21

Mi 600/02

**

Duitsland, Olympische winterspelen 1935.

65

10

22

E 3

o

Ned, FDC Leidse Universiteit 1950, open klep, net couvert. Foto

425

50

Foto

23

E 11

o

Ned, FDC kind 1952, getypt adres, open klep, net couvert. Foto.

150

15

Foto

24

**/*

Coll. Ned. Antillen 1949/77 + Suriname 1873/1979, zegels pas vanaf jaren ’50, in 2 luxe Kabe klembanden.

30

25

Leeg, luxe. Kabe klemband Ned. Indië, Ned. Nw. Guinea en Curaçao.

10

26

Lp 4/16

**

Curaçao, Mercurius 1931.

65

13

27

Lp 41/44

**

Curaçao, Voor Krijgsgevangenen 1943.

40

8

28

Yv 62/67 + 71

o

Frankrijk, div waarden type Sage. Foto.

178

15

Foto

29

**/o

Collectie Frankrijk 1971/83, in luxe Leuchtturm klemband.

30

30

o

Frankrijk, waarbij modern, in inst boek 16 bl.

10

31

31 P3

o

Ned, 1 ct cijfer 1876, plaatfout “open krul”. Foto

34

6

Foto

32

Mi 1053/58

*

Frankrijk, beroemdheden 1955, Iets zware pl. rest. Nog zeer verzamelwaardig.

150

15

33

o

Ned, ruim 150 versch. puntstempels op div. waarden, op 5 alb. bladen en zakje. Leuk kavel.

15

34

o

Ned, 99 FDC’s tussen E 12/132, niet compleet. Met adres + enkele gelegenheids couverts + 15 bijzondere vluchten. In Favoriet alb.

20

35

**

Zwitserland, collectie 1995/2004, alles frankeergeldig, in Davo standaard album.

N + Chf 385

125

36

o

Geh. wereld in inst. boek 16 bl, waarbij thematisch sport.

5

37

o

± 350 postst. overw. Ned, FDC’s tussen E 50/240, veel zonder adres, + Ecu brieven + diversen, in Favoriet alb.

10

38

o

Scandinavië, in 2 inst. boeken 8 bl. Met doubletten.

5

39

Leeg Leuchtturm inst. boek, 16 zwarte bl.

5

40

Leeg, luxe Safe Dual ringband Ned, 1996/99 + bl voor velletjes 1967/ 97. Met cassette.

5

41

**/*/o

Geh. wereld, thematisch fauna, in inst. boek, 8 bl.

8

42

o

Coll. DDR, 1975/1990, in Leuchtturm klemband.

15

43

o

Coll. geh. wereld t/m 1936, in oud Schaubek alb. Eenvoudig, gem. kwal en bevat enkele vervalsingen.

10

44

o

Spanje in inst. boek 16 bl. Bevat ook doubletten van de langlopende series en 1 blad Gibraltar.

5

45

**/o

Canada in inst boek 16 bl. + 2 souvenir boeken, + iets Newfoundland, St Pierre et Miquelon en Ver. Naties.

7

46

**/*/o

Ned, zeer eenv. coll. 1852/1986, in Holland alb. + voorraad **, vnl. jaren ’80 in 2 inst. boek 16 bl + 1 kl. formaat inst. boek.

10

47

**

Ned, jaren ’80/’90, veel velletjes, in doosje en kistje.

10

48

**/*/o

Geh, wereld, waarbij Ned, in 3 inst. boeken + ringband.

15

49

**/o

Thematisch, vnl muziek en kerkramen, in inst. boek, 8 bl.

5

50

o

Ned, FDC’s tussen E 37 en 277, in ringband en bundel.

8

Totaal:

€ 0,00