Kavellijst komende veiling

Voor het afdrukken kunt u hier de kavellijst van de komende veiling downloaden.

Veiling 19 juni 2019

o = gebruikt, * = ongebruikt, ** = postfris

Cataloguswaarde in € (afgerond), tenzij anders vermeld

Kavel

Cat.nr.

*/o

Omschrijving

C. waarde

Inzet

Bod

1

109-115

*

Noorwegen Luchtpost Poolexpeditie Admundsen 1925

170

20

2

82-83

**

Ned. Bontkraag ongetand 1923

32

8

3

E5

o

Ned. FDC Zomer 1951 met geschreven adres, kleine gebreken

375

25

4

Ned. Indië diverse Java-opdrukken

94

15

5

o

BRD Weldadigheidsserie 1952

130

14

6

**

Australië series jaren ‘80 in Presentation Packs in FDC-albumpje

7

o

Australië FDC’s in FDC-album

8

**

Ned. Frankeerbare waarden 2001

N+70

34

9

P68a

o

Ned. 12½ cent Port Keerdruk 1924

15

5

10

PV1-2

o

Ned. Postpakketverrekenzegels 1924

64,50

10

11

176

o

Frankrijk 5 fr. Sage 1925

100

15

12

211-214

o

Frankrijk Oorlogswezen 1926

130

15

13

Twee dikke en drie dunne lege insteekboeken in casette

14

**

Ned. Collectie 1940-1983 in 3 luxe KABE-albums

15

15

o

Ned. Diverse gelegenheidscouverts in 2 FDC-albums

16

o

Ned. FDC’s tussen E59 en E348 in 2 DAVO-albums + bundel

17

Ned. 4 insteekboeken + 1 Importa-album vnl. jaren ‘80 en ‘90

18

o

Ned. 1-ste dagbladen in 2 albums + 1 bundel

19

o

Ned. FDC’s tussen E429 en E527 in DAVO-album

20

o

Gehele wereld in 2 insteekboeken

21

OR+Indonesië eenvoudige collectie in Importa-album

10

22

**/*

Ned. Jaren ‘60 tot 2000 in 2 insteekboeken

23

o

Engeland groot aantal FDC’s waarbij ‘regionals’ in dikke ringband

10

24

**

Ned. Postzegelmapjes 2001-2007, alles frankeerbaar

N+220

110

25

Andorra in insteekboek

15

26

Monaco na 1960 in insteekboek

10

27

**

Ned. 8 Jaarcollecties tussen 1983 en 1994

28

Leeg dik insteekboek met zwarte bladen

29

o

Ned. Poststukken + iets diversen in plastic cassette

30

Gehele wereld in 5 insteekboeken waarbij Nederland

Totaal:

€ 0,00