Kavellijst komende veiling

NB

De ledenbijeenkomst is afgelast maar de veiling gaat wel door. U kunt schriftelijke biedingen uitbrengen tot 20 januari, 18:00 uur aanstaande; per e-mail naar de veilingmeester via onze contactpagina. In het bericht meldt u de kavelnummers, het maximale bod per kavel, uw lidnummer en uw telefoonnummer. U krijgt altijd een korte reactie waaruit blijkt dat het bericht ontvangen en gelezen is. Zo niet: neem telefonisch contact op met de veilingmeester; het nummer staat in de Spaarnepost. Doet u a.u.b biedingen die volgens het biedverloop mogelijk zijn, dus tussen 5 en 30 euro verhogen met 1 euro, tussen 30 en 100 met 2 euro, tussen 100 en 500 met 5 euro. Boven 500 wordt met 10 euro verhoogd en boven 1000 met 20 euro. Stel bieden niet tot het laatste moment uit. Indien er meerdere, gelijke maximale biedingen uitgebracht zijn, wordt het kavel toegeslagen aan de eerst ontvangen bieding.

Nadat de veiling is gesloten ontvangt u zo spoedig mogelijk bericht over uw aankopen en het te betalen bedrag. Wilt u zo snel mogelijk de betaling regelen via internet bankieren en telefonisch contact opnemen om het ophalen van de kavels af te spreken. Neemt u zelf iets mee waarin u uw kavels kunt vervoeren.

Voor het afdrukken kunt u hier de kavellijst van de komende veiling downloaden.

Veiling 20 januari 2021

o = gebruikt, * = ongebruikt, ** = postfris

Cataloguswaarde in € (afgerond), tenzij anders vermeld

Kavel

Cat.nr.

*/o

Omschrijving

C. waarde

Inzet

1

29

o

Ned, 2,5 gld Willem lll 1872, mooi van tanding en kleur. Foto

150

30

Foto

2

V 402/03

**

Ned, legioenvelletjes 1942, 402 klein vouwtje linker onderhoek en minuscuul gomschaafje, 403 licht spoor vingerafdruk.

255

30

3

Tg 11

o

Ned, 1 gld telegram 1877, paartje op fragment, pen/gat vernietiging, lichte vouw linker ex. Foto

90

15

Foto

4

11

(*)

Curaçao, 1,5 gld Willem lll 1889, klein handelaars stempeltje op gomzijde, pracht zegel. Foto

150

30

Foto

5

239/43

*

Suriname 1 t/m 10 gld Wilhelmina 1945, zeer licht pl. spoor, iets beginnend tropisch, overigens pracht zegels. Foto

200

20

Foto

6

**

Ned, frankeerbaar, na 2010, in inst. boek, alleen velletjes.

N 400

240

7

**/*/o

Ned, in inst. boek waarbij + 125,- frankeerbaar, voor 2010.

80

8

o

Ned + Ned. Antillen, FDC’s vnl jaren 70/80, in Importa alb. en 2 kl. formaat Importa Fdc albumpjes.

5

9

**

Indonesië, 4 versch. velletjes 1996.

+ 100

5

10

E 9 + E 11

o

Ned, 2 FDC’s 1952, met adres, E 11 klein zwart vlekje achterzijde. Verder zonder bemerkingen.

325

25

11

134/35

**

Ned, Toorop 1923.

100

20

12

15

**

Ned. Nw. Guinea, 80 ct Untea hoogstaand. 3 x basisprijs. Foto

45

9

Foto

13

Mi 554/55

**

Duitsland, Von Schiller 1934. Luxe. Foto.

110

20

Foto

14

**

Suriname, 1959/92, Aruba 1986/99, Indonesië 1954/61, in inst. boek.

+ 1700

50

15

o

Ned, 89 FDC’s E 109/188, zonder adres, waarbij 129a, 136a, 144a en 153a, in FDC album.

15

16

o

Rep. Suriname, grote bundel FDC’s, 1975/92, zonder adres.

15

17

o

Ned, grote bundel FDC’s 1987/2005, zonder adres, alleen Molenreeks en Philato.

10

18

**

Ned, frankeerbare waarden, voor 2010, zeer gevarieerde waarden.

N 154

78

19

**/o

Collectie DDR, 1982/90, nagenoeg compleet, dubbel verzameld **/o, in Kabe album.

20

20

Kameroun, in inst. boek, waarbij doubletten.

8

21

Frankrijk, 1960/2001, in 2 inst.boeken, met doubletten, eenvoudig.

5

22

Indonesië, 1945/1975, in inst. boek, met doubletten, eenvoudig.

5

23

Australië, in inst. boek, met doubletten.

8

24

**

Ned, coll. 1959/84, in Importa alb. Ontbreekt veel.

10

25

o

Engeland, collectie 1881/1985, in Davo alb. Zeer eenvoudig.

5

26

Engeland, leeg Kabe alb. gutter pairs 1972/84, zonder Hawid stroken.

5

27

**

Engeland, collectie gutter pairs 1979/87, in dik inst. boek.

SG + £ 380

30

28

Mi 9 + C

o

Italië, Parma, 15 c wapen 1859, met certificaat Raybaudi 1997, luxe! Foto

350

60

Foto

29

Mi 3x

o

Frankrijk, 220 c Cérès 1849, prachtzegel. Foto.

55

10

Foto

30

Mi 389/97

**

Oostenrijk, 700 t/m 4000 kr. div. voorstellingen 1922, Luxe!

160

30

31

Mi 1/5

**

Italië, Campione. Wapen 1944, luxe!

55

10

Foto

32

**

België, div. frankeergeldige waarden, wwarbij ook 1-en 2-en.

N + 49

20

33

**

Geh. wereld, div. thema’s in dik inst. boek. Goed materiaal!

30

34

**

Ned, jaarcollecties 2011/14, geteld tarieven 2020, frankeerbaar.

N 497

300

35

**

Ned, jaarcollecties 2015/19, geteld tarieven 2020, frankeerbaar.

N 550

330

36

Mi PP 1/6

o

Italië, pakketpostzegels Umberto l 1884, 50 c iets slordig get. Foto.

300

20

Foto

37

USA, collectie 1870/1996, in 2 Davo albums, leuk, geen toppers.

30

38

**/o

Goede coll. Canada, 1859/2000, waarbij betere nrs (o.a 16, 36/37, 46/47), in Davo album.

50

39

Eenvoudige coll. Ned. Indië en Suriname, in Davo alb, met Finland band.

10

40

o

Ned, groot aantal FDC’s jaren ’80/90, zonder adres, in doos.

10